Альбом малюка "Привет, малышка!"

695 грн.
Чарівний альбом новонародженої дівчинки, за допомогою якого ви зафіксуєте всі важливі спогади
Мова
Для кого
  • Опис
  • Відгуки (0)

УЗД показало дівчинку, і Ви збираєте посаг для новонародженої в ніжних рожевих тонах? Тоді обов'язково зверніть увагу на набір «Привет, малышка». Тут Ви знайдете все необхідне, щоб зберегти спогади про перші роки життя Вашої маленької Принцеси!

Набір для малюка включає:

  1. Дитячий фотоальбом у ніжному дівочому дизайні. Бебібук з твердою палітуркою та ламінованою обкладинкою. Формат 23,5*23,5 см. Містить 40 ілюстрованих сторінок щільністю 350 г/кв.м. для заповнення фотографіями та пам'ятними записами.
  2. Набір яскравих карток для фотосесій Мемікс від 1 до 12 місяців.
  3. Аркуш з наклейками розміру А5 для додаткового оформлення фотоальбому пам'ятними датами.
  4. 4 тематичні листівки для перших побажань прекрасної малечі або для привітань батькам.
  5. Подарункове пакування з тишею та рожевою атласною стрічкою.

Детальний вміст набору з дитячим фотоальбомом Ви можете переглянути у відеоогляді.

Дитячий альбом для фотографій - красиве та практичне оформлення найпотаємніших спогадів, пов'язаних із появою на світ Вашої крихітки! Через роки, гортаючи фотоальбом перших років життя доньки, Ви згадаєте: історію створення Вашої родини, поява малюка на світ, як вона росла і додавала у вазі в перший рік життя, її улюблені іграшки та перші малюнки. У цьому фотоальбомі для дівчаток знайдеться місце для фото першого УЗД, подорожі, святкування Нового року. Також передбачені сторінки для Днів Народжень з фото та побажаннями до 3-х років.

Не відмовляйте собі в задоволенні – зафіксуйте всі найважливіші та найдорожчі серцю спогади у дитячому фотоальбомі. Уявіть, як буде цікаво Вашій дочці, що подорослішала, розглядати ці сторінки!

Щоб купити подарунковий набір з фотоальбомом для новонародженої дівчинки «Привіт, крихітко» на нашому сайті, покладіть товар у кошик та оформіть замовлення.

До набору входить:

РОЗМІР КНИГИ 23,5х23,5 см
КІЛЬСТВО СТОРІНОК 40 стор.
ПАПІР у твердій палітурці, з ламінацією, внутрішні сторінки 350гр.
УПАКОВКА подарункова коробка, м'ятне тишью і стрічка
НАЛІПКИ МЕМІКС набір наклейок для фотосесії: 1-12 м'ясців
ЛИСТ НАЛІПОК формат А5
ЛИСТІВКИ 4 штуки