Чашка, Улюблена Бабуся

140 грн.
Керамическая глянцевая чашка Диаметр: 8,1 см Высота: 9,5 см Объем: 310 мм Вес: 350 грамм
Язык
  • Описание
  • Отзывы (0)

Для більшості людей бабуся є другою мамою. Саме з цієї людиною у багатьох пов’язані найкращі спогади дитинства, тому бабусі частіше треба дарувати щось особливе, що буде нагадувати їй про дітей та онуків. Вибираючи подарунок, слід звертати увагу на його привабливість і корисність.

Чому саме чашка?

Керамічна чашка для бабусі завжди буде в нагоді, дасть можливість згадувати дарувальника при кожному чаюванні. Чашка з написом зроблена з міцної кераміки, в ній можна нагрівати напої у мікрохвильовій печі, а ось мити у посудомийній машині не варто. Білий колір з яскравим принтом привертає до себе увагу. Глянцеве покриття захищає від подряпин та вищерблення. Вміст чашки складає 330 мл, її можна застосовувати для ранкової кави, чи обіднього чаю. Такий подарунок дуже сподобається бабусі, буде гарним нагадуванням на кожен день про любов до неї онуків та дітей.

Навіщо дарувати подарунки бабусі?

Біблійський вислів говорить, що краще давати, ніж приймати. Стосовно батьків і бабусь це більш актуально, але ж більшість з нас звикли саме отримувати подарунки від цих людей. Тому настав час здивувати найулюбленіших членів родини яскравим і практичним дарунком, якій завжди стане в нагоді, допоможе бабусі завжди згадувати про вас, кожного разу як випаде нагода попити чаю або каву.