Чашка, Улюблений Дідусь

140 грн.
Керамическая глянцевая чашка Диаметр: 8,1 см Высота: 9,5 см Объем: 310 мм Вес: 350 грамм
Язык
  • Описание
  • Отзывы (0)

Наближення свят завжди пов’язане з появою додаткових клопотів. І іноді дуже важко визначитись з подарунком, особливо для рідної людини. Нібито вже все дарувалось і дідусь, або тато кажуть, що їм нічого не потрібно, що у них все є. Ми допоможемо вам в розв’язанні цього складного завдання. Чашка з написом – невибагливий, цікавий та приємний подарунок на маленьке свято, будь то День Захисника, чи 23-тє лютого.

Чашка для діда з написом : «Улюблений дідусь» здатна розчулити будь яке чоловіче серце. Саме такі маленькі дрібниці допомагають відчути любов та турботу близьких людей.

Якість та особливості товару

Чашка з принтом для дідуся виготовлена з якісної та міцної сировини – кераміки. Цей матеріал вважається найкращім для виробу посуду. Не змінюється колір при взаємодії з речовинами, не тріскається поверхня від гарячого напою, як це буває с фаянсом. Об’єм чашки (330 мл) та її розмір (висота 9,5 см) якнайкраще підходять для вживання різного роду напоїв. Глянцеве покриття на білій поверхні створює привабливий зовнішній вигляд, помітний серед інших предметів.

Виробник не радить мити виріб в посудомийній машині, щоб не зіпсувався напис на чашці. А от мікрохвильова піч ніякої шкоди для неї не заподіє.

Купіть чашку для дідуся з приємним написом – принесіть часточку тепла у вашу оселю.