Чашка, Ти моє все

150 грн.
Керамическая глянцевая чашка Диаметр: 8,1 см Высота: 9,5 см Объем: 310 мм Вес: 350 грамм
Язык
  • Описание
  • Отзывы (0)

Дарувати подарунки завжди приємно, а нагадувати близькій людині про свої почуття за допомогою маленького презента вдвічі приємніше. Ідеальною «нагадайкою» на кожен день буде чашка з написом. Пропонуємо до вашої уваги найпопулярніший варіант принту: «Ти моє все!».

Приємні слова люблять не тільки жінки, чоловіки, особливо татусі, теж небайдужі до уважного до них відношення. Тому така чашка для тата та коханого – це ідеальний подаруночок на якесь маленьке свято від люблячих діточок.

Особливості товару

Чашка з принтом для тата виготовлена з міцної та практичної кераміки. Скільки б разів не заварювалась в ній кава, вона не потріскається та не змінить свій колір. Поверхня виробу вкрита глянцевим шаром, що додає їй краси та презентабельного вигляду. Висота в 9,5 см та об’єм в 330 мл поліпшують комфортність використання. Таку місткість, що дозволяє заварити достатню кількість чаю, полюбляють чоловіки. Особливо це зручно в робочих обставинах.

Білий колір чашки підкреслює та акцентує увагу на напису. Щоб чашка довгі роки радувала хазяїна своїм милим виглядом не треба її мити в посудомийній машині. А от нагрівати ненароком охолоджену каву в мікрохвильовій печі можна, ніякої шкоді для неї від цього не буде.

Купуйте маленькі приємні дрібниці для своїх близьких, вони заслуговують на вашу увагу і турботу.