Чашка, Найкраща Мама у світі

140 грн.
Керамическая глянцевая чашка Диаметр: 8,1 см Высота: 9,5 см Объем: 310 мм Вес: 350 грамм
Язык
  • Описание
  • Отзывы (0)

Приділяти увагу близьким та рідним кожного дня не завжди виходить. А ось нагадувати їм про свою любов необхідно при найменшій можливості, особливо рідненькій мамі. У цьому вам допоможуть невеличкі подарунки, такі як чашка з принтом. Придбати такі оригінальні речі можливо в нашому магазині по найприємнішій ціні.

Найбільш популярними серед покупців є чашка з написом: «найкраща мама в світі». Ці прості та дуже доречні слова зігріватимуть серце вашій матусі кожного разу, коли вона буде відкривати шафу с посудом, чи пити чай. Все наше життя складається з дрібниць, і наскільки хороші переважають погані, настільки щасливішим воно стає. Така чашка для кави для мами стане радісним нагадуванням вранці про вашу до неї любов.

Особливості товару

Чашка мамі та інші подібні вироби виготовлені з високоякісного матеріалу – кераміки з глянцевим покриттям. Особливість керамічної сировини – це стійкість до високих температур та гарний зовнішній вигляд.

Висота чашки становить 9,5 см. Місткість – 330 мл. Основний колір: білий.

Виробником дозволяється використовувати чашку для мами в мікрохвильовій печі. А от для миття в посудомийній машині вона не підходять, може зіпсуватись напис.

Купіть чашку з принтом в нашому магазині та принесіть часточку радості у вашу родину.